Vyhledat dovolenou

Objekt
Stát
nerozhoduje

Oblast
nerozhoduje
vyberte stát
Letovisko
nerozhoduje
vyberte oblast
Příjezd Odjezd
Ubytování
nerozhoduje
Požadavky
nerozhoduje


Počet osob
0
Cena za osobu
Ve výběru je právě objektů.

FIRST MINUTE
SLEVA 10% na ubytování
v soukromí


*slevy se nesčítají

Nabídka platí pro rezervace do 31.1.2023

Další zajímavé akce a stálé slevy, které pro Vás máme připraveny najdete v sekci Akce a slevy nebo si můžete vybrat přímo z objektů zařazených v Last minute.

Vyberte si svou dovolenou včas a se slevou!

Letoviska

<<<[ 1 ]23456789>>>

Umag

Umag je chorvatské přístavní město ležící na severozápadní Istrii. Má 5 tis. obyvatel.
Stará část Umagu se nachází na poloostrůvku mezi dvěma zálivy, severní část je upravena na přístav kde je jachtařská marina. Nová část Umagu se rozrostla na přilehlé pevnině oběma směry.
Najdeme zde širokou nabídku ubytování jak v hotelech, hotelových komplexech, kempech, ubytování v soukromí anebo v blízkém okolí v turistické aglomeraci.
Celá turistická aglomerace je pěkně upravena. Jednotlivá střediska aglomerace nabízejí bohatý a rušný společenský život (Punta a Stella Maris ). V Umagu je známe středisko léčení mořskou vodou – talasoterapie.
Pláže v Umagu jsou přírodní oblázkové a skalnaté a najdeme zde i uměle vytvořené zátoky. Z pláži které získaly Modrou vlajku můžeme vyjmenovat Savudriji, Kanegru, Polynesii, Kataro, Punta, Laguna-Stella Maris a jiné.
Ze sportů je Umag proslulý tenisem a hraje se zde v červenci mezinárodní tenisový turnaj ATP Croatia Open . Najdeme zde přes 60 tenisových kurtů.
Pro milovníky aktivní dovolené je zde možné provozovat jachting, windsurfing, potápění, podmořský rybolov, vodní lyžování.
V létě se zde pořádají letní slavnosti s ochutnávkou domácích specialit. Je zde široký výběr noční zábavy, jako diskotéky, noční kluby, koncerty.
Možnost výletů: Savudrija, Novigrad, Benátky


Novigrad

Novigrad je rybářské město a přístav vzdálené asi 15 km jižně od Umagu a 15 km jihovýchodně od městečka Buje. Má asi 2500 obyvatel.
Novigrad je letovisko vhodné pro aktivní dovolenou se sportovním využitím ale také pro milovníky historických památek.
Hlavní památkou je katedrála Sv.Pelegija z románské doby, trojlodní krypta, palác Urizziů-Rigů, kostel Sv. Agáty.
Ze sportovního využití je zde nejvíce populární tenis, plážový volejbal, cyklistika, basketbal,minigolf. Z vodních sportů lze provozovat rybolov, jachting a kanoistiku na řece Mirně.
Pláže jsou zde oblázkové, betonové a skalnaté s bohatou borovicovou vegetací. Ocenění modré vlajky získaly pláže Mareda, Sirena, Maestral a Karpinjan.
Ubytování je zde možné jak v hotelech, tak resortech, penzionech, soukromých apartmánech. Ubytovací kapacita je až 11 000 turistů.
Možnost výletů do okolí: Poreč, Tar, Buzet, Motovun, Umag


Poreč

Turisticky nejnavštěvovanější istrijské město a přístav Poreč má cca. 8.000 obyvatel. Ve městě je velké množství turistických památek, k velmi cenným patří Eufraziova bazilika ze 6. století, zapsaná do seznamu kulturního dědictví UNESCO.
Ve městě je velká nabídka ubytovacích kapacit, od ubytování v soukromí až po hotelové ubytování. Pláže jsou zde oblázkové a skalnaté a jsou vyznamenané modrou vlajkou. V letovisku je bohatá nabídka sportovního využití, windsurfing, jachting, tenisové kurty, cyklostezky a jiné.
V okolí Poreče je hodně hotelových komplexu, od letoviska Lanterna po Bijelu Uvalu a Většina je vybavena bazénem a atrakcemi pro děti. Spojení mezi jednotlivými letovisky je zajištěno vláčkem.
V létě se zde pořádají slavnosti, festivaly, koncerty, taneční večery s živou hudbou a jiné. Největší noční klub v letovisku je Byblos v Zelené laguně anebo Akvarium v centru města. Letovisko lze doporučit všem věkovým kategoriím.


Rovinj

Město a přístav Rovinj se nachází 36 km severozápadně od Puly. Má cca. 13.000 obyvatel a patří mezi nejvyhledávanější letoviska.
Díky svému starobylému vzhledu patří k nejmalebnějším městům Chorvatska . Vyniká bohatou subtropickou vegetací a borovicovým porostem.Zemědělství je zaměřeno na vinohradnictví. Pěstuje se zde odrůda Malvazija.
Najdeme zde hodně historických památek a to kostel Sv. Eufemie z 18. století, barokní radnici, hodinovou věž ze 17. stol., románskou kapli Sv. trojice ze 13. století a mnoho dalších. Pláže jsou zde uměle upravené jak oblázkové, betonové i skalnaté a jsou oceněné modrou vlajkou. Jsou zde nádherné borové lesy až k plážím.
V okolí je hodně hotelových komplexu které nabízejí kromě ubytování i širokou nabídku sportovních aktivit. Jsou zde vynikající podmínky pro provozování windsurfingu, podmořský rybolov, jachting, potápění, vodní lyžování, cyklistiku a jiné.
V létě se zde pořádají rybářské slavnosti, festivaly, koncerty, taneční večery s živou hudbou a je zde bohatá nabídka diskoték a nočních klubů.

Zde je malá ochutnávka ...

Zdroj: youtube.com


Pula

Město Pula se nachází na jihu Istrijského poloostrova a má kolem 62.000 obyvatel. Je to zároveň největší město na Istrii. Má vlastní přístav a letiště.
Najdeme zde hodně kulturních památek z doby Římské. Amfiteátr v Pule je druhým největším a nejvýznamnějším na světě.
Město je oblíbenou turistickou destinací. V blízkosti Puly jsou Briony, kdysi Titova letní rezidence, které jsou dodnes jedním nejnavštěvovanějších národních parků.
Tato destinace je vhodná jak pro mladé, kteří tam jezdí za zábavou, tak i pro starší generace či rodiny s dětmi.
Pláže v okolí jsou jak oblázkové tak i skalnaté. Je zde hodně hotelových komplexů s bohatým programem a atrakcemi pro děti.

... a co najdete v Pule?

Zdroj: youtube.com


Premantura

Letovisko s cca. 250 obyvateli se nachází 12 km jihovýchodně od Puly.
Leží na úzkém poloostrově Kamenjak. Pláže v okolí jsou jak menší oblázkové, tak skalnaté a hrubší písčité. Poloostrov Kamenjak poskytuje vynikající podmínky pro provoz sportů, zejména windsurfing, potápění a podmořský rybolov, cyklistické stezky ( Medulin – Pomer – Pješčana uvala – Banjole – Premantura).
Letovisko je vhodné pro klidnější anebo aktivní dovolenou.
Možnost zábavy – v letovisku Medulin, Pula

Že i Premantura má co nabídnout dokládá následující upoutávka:

Zdroj: youtube.com


Medulin

Zemědělské a rybářské městečko vzdálené 10 km od města Pula leží v nejižnější části Istrie v Medulinském zálivu. Má přibližně 2000 obyvatel a je vyhledávanou turistickou destinací. Pláže jsou zde skalnaté a oblázkové. Na poloostrově Kašteja jsou i písečné pláže.
Je zde široká nabídka sportovních aktivit, windsurfing, sportovní rybolov, potápění, jachting. Jsou zde zřízena fotbalová hřiště, atletické dráhy, cyklistické stezky ( Medulin – Pomer – Pješčana uvala – Banjole – Premantura).
V létě se pořádají letní slavnosti s ochutnávkou domácích specialit.Je zde v létě široká nabídka noční zábavy, jako diskotéky, noční kluby, koncerty.
Letovisko je vhodné pro pobyt rodin s malými dětmi.


<<<[ 1 ]23456789>>>
Top
destinace
Last
minute
Nově
zařazeno
Aktivní
dovolená