Vyhledat dovolenou

Objekt
Stát
nerozhoduje

Oblast
nerozhoduje
vyberte stát
Letovisko
nerozhoduje
vyberte oblast
Příjezd Odjezd
Ubytování
nerozhoduje
Požadavky
nerozhoduje


Počet osob
0
Cena za osobu
Ve výběru je právě objektů.

FIRST MINUTE
SLEVA 10% na ubytování
v soukromí


*slevy se nesčítají

Nabídka platí pro rezervace do 31.1.2023

Další zajímavé akce a stálé slevy, které pro Vás máme připraveny najdete v sekci Akce a slevy nebo si můžete vybrat přímo z objektů zařazených v Last minute.

Vyberte si svou dovolenou včas a se slevou!

Top destinace

Fažana

Chorvatsko > Istrie

Letovisko Fažana se nachází v jihozápadní části Istrie, 8 km severozápadně od Puly. Je známé především jako přístavní městečko a turistický cíl, odkud se pořádají výlety na světoznámé Briony, kdysi Titovu letní rezidenci, jeden z nejnavštěvovanějších národních parků.
Fažana je také rybářskou osadou a většina obyvatel se této činnosti věnuje.V létě se zde pořádají různé akce a oslavy s ochutnávkou domácích výrobků, především různých druhů ryb.
V okolí se nachází množství vinic a sadů, vyrábí se zde hlavně známe istarské víno Malvazija. V poslední době se Fažana stala středem zájmů i známých chorvatských zpěváku a velmi často se zde pořádají open air koncerty anebo noční zábavy pro místní turisty.
V letovisku Fažana můžete strávit klidnou dovolenou a přitom zde najdete i velký výběr restaurací, nočních barů, hotelů. Pláže jsou zde především oblázkové, udržované a vhodné i pro pobyt s malými dětmi.

Poreč

Chorvatsko > Istrie

Turisticky nejnavštěvovanější istrijské město a přístav Poreč má cca. 8.000 obyvatel. Ve městě je velké množství turistických památek, k velmi cenným patří Eufraziova bazilika ze 6. století, zapsaná do seznamu kulturního dědictví UNESCO.
Ve městě je velká nabídka ubytovacích kapacit, od ubytování v soukromí až po hotelové ubytování. Pláže jsou zde oblázkové a skalnaté a jsou vyznamenané modrou vlajkou. V letovisku je bohatá nabídka sportovního využití, windsurfing, jachting, tenisové kurty, cyklostezky a jiné.
V okolí Poreče je hodně hotelových komplexu, od letoviska Lanterna po Bijelu Uvalu a Většina je vybavena bazénem a atrakcemi pro děti. Spojení mezi jednotlivými letovisky je zajištěno vláčkem.
V létě se zde pořádají slavnosti, festivaly, koncerty, taneční večery s živou hudbou a jiné. Největší noční klub v letovisku je Byblos v Zelené laguně anebo Akvarium v centru města. Letovisko lze doporučit všem věkovým kategoriím.

Pula

Chorvatsko > Istrie

Město Pula se nachází na jihu Istrijského poloostrova a má kolem 62.000 obyvatel. Je to zároveň největší město na Istrii. Má vlastní přístav a letiště.
Najdeme zde hodně kulturních památek z doby Římské. Amfiteátr v Pule je druhým největším a nejvýznamnějším na světě.
Město je oblíbenou turistickou destinací. V blízkosti Puly jsou Briony, kdysi Titova letní rezidence, které jsou dodnes jedním nejnavštěvovanějších národních parků.
Tato destinace je vhodná jak pro mladé, kteří tam jezdí za zábavou, tak i pro starší generace či rodiny s dětmi.
Pláže v okolí jsou jak oblázkové tak i skalnaté. Je zde hodně hotelových komplexů s bohatým programem a atrakcemi pro děti.

... a co najdete v Pule?

Zdroj: youtube.com

Rovinj

Chorvatsko > Istrie

Město a přístav Rovinj se nachází 36 km severozápadně od Puly. Má cca. 13.000 obyvatel a patří mezi nejvyhledávanější letoviska.
Díky svému starobylému vzhledu patří k nejmalebnějším městům Chorvatska . Vyniká bohatou subtropickou vegetací a borovicovým porostem.Zemědělství je zaměřeno na vinohradnictví. Pěstuje se zde odrůda Malvazija.
Najdeme zde hodně historických památek a to kostel Sv. Eufemie z 18. století, barokní radnici, hodinovou věž ze 17. stol., románskou kapli Sv. trojice ze 13. století a mnoho dalších. Pláže jsou zde uměle upravené jak oblázkové, betonové i skalnaté a jsou oceněné modrou vlajkou. Jsou zde nádherné borové lesy až k plážím.
V okolí je hodně hotelových komplexu které nabízejí kromě ubytování i širokou nabídku sportovních aktivit. Jsou zde vynikající podmínky pro provozování windsurfingu, podmořský rybolov, jachting, potápění, vodní lyžování, cyklistiku a jiné.
V létě se zde pořádají rybářské slavnosti, festivaly, koncerty, taneční večery s živou hudbou a je zde bohatá nabídka diskoték a nočních klubů.

Zde je malá ochutnávka ...

Zdroj: youtube.com

Top
destinace
Last
minute
Nově
zařazeno
Aktivní
dovolená